Proces zmówień

Powiedz czego potrzebujesz

Ruszajmy! Chcemy poznać wasze pomysły. Potrzbujesz toreb na event lub koszulek do sklepu internetowego? Nie ma problemu, Zostaw to nam!

1. Prześlij projekt

Możemy pracować z prawie każdym rodzajem pliku. Pliki wektorowe są doskonałe (.eps .ai .svg), jeśli jest to plik bitmapowy (.psd, .png .jpg .tiff) upewnij się że ma odpowiednią jakość. Sprawdź czy ma odpowiednią rodzielczość, (minimum 300 dpi), jeśli chcesz, żeby plik został przygotowany do druku. Nie masz odpowiedniego pliku, a chcesz wykonać swój projekt? Nie martw się. Odtworzymy go w naszym studiu graficznym!

2. Otrzymaj wycenę

Po przesłaniu projektu, wybraniu materiału na jakim ma być umieszczony nadruk oraz podania ilości jakiej potrzebujesz. Prześlemy wycenę wykonania tego, czego potrzebujsz.

3. Ty płacisz, my zaczynamy!

Gdy już ustalimy ile wyniesie koszt reaizacji, przesyłamy do Ciebie fakturę VAT. Po opłaceniu przez Ciebie faktury, szybko przystępujemy do pracy.

4. Otrzymyjesz mockup do akceptacji

Przesyłamy mockacp, abyś mógł zobaczyć czy dokładnie tak Ty lub twój klient wymarzyłeś sobie ten projekt.

5. Ostateczna akceptacja

Po naniesieniu wsszystkich potrzebnych poprawek i wykonaniu pierwszej sztuki. Przesyłamy zdjęcie wydrkowanej próby i czekamy na słowo od Ciebie: AKCEPTACJA!

6. Produkcja

Twoje produkty właśnie się tworzą. Wszystko zgodnie z tym co ustaliliśmy. Koszulki z nadrukiem, bluzy, torby czy maseczki, wyjeżdzją z gorącego pieca, prosto do stanowiska pakowania. Gotowe do wysyłki.

Gotowy do złożenia zamównia? Zaczynajmy!